Загальноосвітня школа № 7 – переможець міських олімпіад | Вести Терновки

Загальноосвітня школа № 7 – переможець міських олімпіад

На початку лютого 2017 року на нараді у відділі освіти Тернівської міської ради були підведені підсумки міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з основних навчальних предметів.

Всього в міських олімпіадах 2016 року взяли участь 319 учнів з усіх шкіл. У порівняні з попереднім роком кількість учасників зменшилася, але якість їх підготовки до  участі у третьому турі Всеукраїнських олімпіад зросла.

За результатам міського туру олімпіад з базових дисциплін перше місце виборола вперше за останні роки загальноосвітня школа №7, на другому місці — ЗОШ №5. Саме учні цих двох шкіл міста постійно ведуть боротьбу за першість між собою. ЗОШ №4 традиційно посіла третє призове місце.

Найбільшу кількість презервів підготували вчителі: Ольга Тихтило (вчитель біології ЗОШ №7), Лідія Шемет (вчитель географії ЗОШ №5), Ірина Танцерова (вчитель історії ЗОШ №5), Вікторія Циганок (вчитель фізики ЗОШ №7), Олександр Самошкін (вчитель математики ЗОШ №6).

Серед учнів-презервів міських олімпіад, які будуть представляти наше місто на обласному етапі олімпіад: Дмитро Боєв (9-й клас ЗОШ №7 з чотирьох предметів), Олександр Іщенко (8-й клас ЗОШ №7 з трьох предметів), Віктор Коноваленко (11-й клас ЗОШ №5 з трьох предметів), Ірина Пермякова (11-й клас ЗОШ №7 з двох предметів).

 

Відділ освіти

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *