Шановні громадяни! | Вести Терновки

Шановні громадяни!

У весняно-літній період зростає небезпека виявлення застарілих боєприпасів. Досить часто їх знаходять під час земляних робіт на присадибних ділянках та полях, прогулянок у лісах та парках відпочинку.
Пам’ятайте! Під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його, заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати, намагатися самостійно знешкоджувати знахідку, здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.
У разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не потрібно торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером «101» або «102».

50 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області
відділ з питань НС, ЦЗН, спеціальної, мобілізаційної та військової роботи виконавчого комітету Тернівської міської ради

Загальні рекомендації громадянам щодо дій в екстремальних ситуаціях

Тероризм – це метод, за допомогою якого організована група або партія прагне досягти проголошених нею цілей через систематичне використання насильства. Для нагнітання страху застосовуються такі методи терористичних дій, як вибухи і підпали житлових та адміністративних будинків, магазинів, вокзалів; захоплення заручників, автобусів, викрадення літаків тощо.
Для запобігання можливому терористичному акту або зменшення його наслідків необхідно дотримуватися наступних запобіжних заходів: не торкатись у вагоні потяга (електрички, трамвая, тролейбуса, автобуса), під’їзді будинку або на вулиці (на ринку, у громадських місцях тощо) безхазяйних пакетів (сумки, коробки тощо) і не підпускати до них інших. Повідомити про знахідку співробітникові поліції. У присутності терористів не виражати своє незадоволення, утримуватися від різких рухів, лементів, стогонів.
50 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області
Відділ з питань НС, ЦЗН, спеціальної, мобілізаційної та військової роботи виконавчого комітету Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *