Нас єднає одна земля | Вести Терновки

Нас єднає одна земля

Завдяки книзі «Шлях у вічність» про шахтарів та мешканців Західного Донбасу, які загинули у війні на Сході України, громадську організацію «Об’єднання ветеранів АТО та сімей загиблих «ОЛІМП»» запросили до себе міська рада м.Червонограда та ДП «Львіввугілля» в рамках проекту «Нас єднає одна земля…».
Делегація з м.Тернівки та м.Павлограда, а це сім’ї загиблих, учасники АТО та їхні діти, здійснила подорож до надзвичайно прекрасного шахтарського містечка Червонограда Львівської області. Спочатку відбувся круглий стіл, на якому були присутні представники міської ради, профспілок шахт, керівники громадських організацій, пов’язаних з АТО, представники ДП «Львіввугілля» та матері загиблих на Сході України мешканців м.Червонограда. Вони з великою любов’ю розповідали про своє затишне місто і свій шахтарський край, а ми – про наш Західний Донбас. В рамках проекту були зустрічі зі школярами у міській бібліотеці. Відвідали творчим десантом місцеву військову частину, де провели спільний захід.
Ми дякуємо нашим тернівським поетам, які підготували до нашого заходу вірші. Учениці загальноосвітньої школи №4 Дробот Світлана та Доброуменко Ауріка, учениці загальноосвітньої школи №6 м.Тернівки Разініна Аліна, Жанна Арішака (керівник творчого колективу клуба авторської пісні «Ліра Орфея» м.Павлограда) полонили своїми талантами: вони співали, читали вірші мешканців Червонограда.
Заслуговує на велику повагу заступник міського голови міста Червонограда Наталя Романівна Турко. Завдяки їй здійснився цей захід, який має на сьогодні велике значення для тих, кому не байдужа доля нашої держави. Дякуємо генеральному директору ДП «Львіввугілля» О.Акімову за теплий прийом наших мам, шахтарів — АТО-шників. Це людина, яка дійсно переймається нашим горем і бідою. Проект реалізувався в рамках Програми національних обмінів та фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
ГО «ОЛІМП»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *