Про безпечне використання природного газу в побуті | Вести Терновки

Про безпечне використання природного газу в побуті

Останнім часом на території Дніпропетровської області склалася негативна тенденція з травмування громадян при використанні газу у побуті.
Протягом 2015-2017 років випадків травмування громадян при використанні газу у побуті у м.Тернівка зареєстровано не було, але необхідно пам’ятати, що наша безпека — в наших руках!
Всі роботи, пов’язані із заміною, додатковим встановленням газових приладів або зміною в газових мережах, виконуються тільки працівниками Тернівської дільниці Павлоградського відділення ПАТ «Дніпропертовськгаз».
Самовільне втручання в цілісність газових приладів і внутрішньобудинкових газопроводів, використання газових приладів не за призначенням, нехтування перевіркою тяги та недотримання в належному стані систем димовідведення та вентиляції, користування несправним і застарілим газообладнанням – це основні порушення, яких припускаються споживачі.
При виявленні витоків газу, несправності газових приладів необхідно викликати слюсаря газового господарства. Заявки на аварійний ремонт приймаються за номером: «104».
Управління соціального захисту населення
Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *