Чемпіонат області з дзюдо | Вести Терновки

Чемпіонат області з дзюдо

Вихованці Центру дитячої творчості м. Тернівка продовжують поповнювати спортивну скарбничку міста медалями різного ґатунку.

07 квітня в місті Дніпро проходив чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. На змагання приїхали 180 юних дзюдоїстів з Дніпра, Покровського, Кам’янського, Кривого Рогу, Нікополя, Павлограда, Синельникове та інших міст.
У впертій боротьбі тернівчанин Єгор Албат зумів завоювати II місце, срібну медаль і зарахований до збірної області для участі в чемпіонаті України 5 червня 2018 року, що проходитиме в м. Києві. Фінансував поїздку відділ молоді та спорту міста Тернівки.
В цей же час в місті Оріхів Запорізької області проходив обласний турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2009 р.н.
У змаганнях взяли участь більш ніж 200 спортсменів з різних міст Запорізької, Дніпропетровської, Донецької областей та з міст Запоріжжя і Дніпро.
Юні дзюдоїсти, вихованці Центру дитячої творчості міста Тернівки, гідно виступили на цих змаганнях і показали такі результати:
Мішаня Максим — I місце;
Керносенко Лев — II місце;
Гіголян Аркадій — II місце;
Должиков Вадим — II місце;
Мірошниченко Артем — III місце. За що були нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками та грошовою премією. Тренери хлопців — Зінов’єв Валерій Германович і Яковлєв Юрій Михайлович.

Відділ освіти
Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *