Пісня у військовій шинелі | Вести Терновки

Пісня у військовій шинелі

Щороку 9 Травня протягом 73-х років ми святкуємо цю велику подію в нашій історії: в історії країни, в історії кожної сім’ї, в історії кожної людини. Це День Перемоги у Другій світовій війні. 7 травня, напередодні цього знаменного свята, в Тернівській міській бібліотеці для дорослих пройшов вечір-зустріч під назвою «Пісня у військовій шинелі».
Пісні воєнних років… Разом з солдатами вони вставали з перших днів війни і крокували по курних задимленим дорогах до переможного її закінчення. Пісні надихали і згуртовували людей, вони допомагали народу вистояти і перемогти! Це «Эх, дороги», «Смуглянка», «Синий платочек», «Темная ночь» та багато інших відомих і улюблених нами пісень. У виконанні Володимира Бабури, представника творчого клубу «Фенікс», прозвучали пісні «Сестра милосердия» і «Нам нужна одна победа». Альбіна Недоступ, учениця ЗОШ №4, виконала пісню «А закаты алые», ансамбль «Барви» — пісню «У деревни Крюково…», учениця ЗОШ №4 Клименко Діана — «Ты прости меня, дедушка». Представники «Фенікса», Валентина Остапко та Володимир Пєсков, читали вірші військової тематики.
На заході була присутня почесна гостя — заступник голови ради ветеранів м. Тернівка Селіванова Галина Павлівна, яка поділилася спогадами тих років, того страшного часу, коли народ, гинучи від холоду, голоду, смертельних ран, проявляючи стійкість і героїзм, вірив у свою беззастережну перемогу. І переміг! Завершила вечір знаменита пісня Давида Тухманова на слова Володимира Харитонова «День Победы».
Гостями заходу були учні шкіл міста. Слухаючи пісні про війну, багато з них плакали. І дивлячись на ці сльози, розумієш, що було все не дарма. Історію не можна змінити або перекреслити, і цей день буде жити ще багато-багато років! З Днем Перемоги!
Хочемо висловити величезну подяку колективу Тернівської міської бібліотеки для дорослих в особі провідного бібліотекаря Нечаєвої Вікторії Олександрівни і бібліотекаря читального залу Химич Катерини Євгенівни за чудову організацію, оформлення та проведення заходу.

Відділ культури
Тернівської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *